Apie mus

SOSTINĖS LEDO RITULIO AKADEMIJA PASITINKA 6-ĄJĮ LEDO RITULIO SEZONĄ!

Sostinės ledo ritulio akademija įkurta 2013 metais.

Sostinės ledo ritulio akademija – ledo ritulio mokykla, kurioje berniukai ir mergaitės mokosi žaisti ledo ritulį. Mes siekiame padėti vaikams tobulėti, suteikdami jiems kokybiškų patarimų, įgūdžių ir sukurdami jiems galimybių save išreikšti.
Akademijos durys atviros visiems vaikams, nes ledo ritulys yra greitas, smagus, saugus žaidimas. Šis žaidimas ugdo ne tik vaiko fizines galias, žaidžiant ledo ritulį išmokstama bendrauti, ugdoma komandinė dvasia ir kūrybiškumas. Tai puikus sportas vaiko užklasinei veiklai ir net jei mažasis ledo ritulininkas netaps profesionaliu žaidėju!

Sostinės ledo ritulio akademijos steigėjas ir vyriausiasis treneris – Artūras Katulis.

Artūras Katulis žaidė  Rusijoje, Suomijoje, Danijoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Ukrainoje. 2007 – 2008 metais gynėjas iš Lietuvos žaidė viename iš stipriausių pasaulio ledo ritulio čempionatų – Suomijos SM lygoje. A. Katulio didžiausi pasiekimai – laimėtas bronzos medalis Danijos čempionate, aukso medalis Latvijos čempionate ir bronzos medalis Ukrainos lygoje. Žaidėjas žaidžia už Lietuvos rinktinę nuo 2000 metų.Draugaukime Facebook'e