Ledo ritulys prasideda nuo tavo krepšio

2017.11.22

winsport_team_canada_dressing_room_640
Norėčiau, kad dabar kiekvienas iš mano žaidėjų atsidarytų krepšį ir pažiūrėtų, kaip sudėti JŲ VARŽYBINIAI AR TRENIRUOČIŲ MARŠKINĖLIAI.. Tvarkingai sulankstyti? Ar netvarkingai sumesti??? Jei antrasis variantas, reiškia pats metas pakalbėti apie ledo ritulininko krepšio tvarką. Smulkmena? Ne, nes pergalės prasidedam mūsų krepšiuose…
Ledo ritulininko apranga naujokų tėveliams sukelia daug ovacijų ir šiek tiek šiurpo… nes prisiminti, ką ir kaip uždėti yra nelengva užduotis, bet laikui bėgant ir pasitelkus kantrybę vaikai išmoksta patys apsirengti ir net užsirišti pačiūžų raištelius. Štai šiame etape, kai vaikas tampa atsakingu už aprangos susidėjimą ir pasiruošimą treniruotei ar rungtynėms, yra labai svarbu išmokyti juos pagarbos ir meilės savo aprangai.
Keli patarimai ledo ritulininkams:
  • tavo krepšys yra tavo atsakomybė ir būtent nuo jo prasideda tavo pasiruošimas rungtynėms. Kad nepamirštumei kokios nors detalės, turės SAVO SEKĄ t.y. kokia tvarka tu dedi savo aprangos detales. VISADA SKAIČIUOK!
  • tavo krepšys ir apranga neturi dvokti! Kiekvieną kartą po kiekvienos treniruotės ar rungtynių, kad ir koks bebūtum pavargęs, VISUOMET PATS išdžiauk savo aprangą.
  • Alkūnės, krūtinės apasauga, kakliukas, apsauginiai šortai puikiai skalbiasi skalbimo mašinoje. Bent kartą PER MĖNESĮ būtina juos išskalbt.
  • TAVO KOMANDOS MARŠKINĖLIAI YRA TOKIE PAT SVARBŪS KAIP TAVO ŠALIES VĖLIAVA. Juk ant tavo marškinėlių mes matome tavo pavardę, tavo komandos ženklą ir dažnai tavo šalies vėliavą. Tai labai svarbu! Gerbk juos! PO KIEKVIENŲ RUNGTYNIŲ IŠSKALBK JUOS IR TVARKINGAI PAKABINK ANT PAKABOS.
  • Tavo treniruočių marškinėliai taip pat verti pagarbos ir juos reikia skalbt mažiausiai kartą per savaitę! Marškinėliai krepšyje turi būti TVARKINGAI SULANKSTYTI.
  • Į treniruotes ar rungtynes ateik laiku, kad suspėtum tvarkingai išsikabint aprangą. DABAR TU PASIRUOŠĘS!
SLRA treneris Artūras Katulis


Draugaukime Facebook'e