SLRA žaidėjas Laurynas Stirna iškovojo antrąją vietą

2017.02.06

16665634_1239758226108241_6487987692874399077_o
Vasario 4-5 dienomis Druskininkuose praūžė Lteam olimpinis žiemos festivalis 2017, kuriame visi norintys galėjo susipažinti su žiemos sporto šakomis Lietuvoje. Šventėje sužibėjo ir ledo ritulys, kuris prisistatė olimpiniu įgūdžių turnyru.
Pirmieji Druskininkų ledą išbandė šventėje varžybose dalyvavę įvairių komandų ir įstaigų talismanai. Ant ledo nepralenkiamas buvo „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo „vilkas“, kuris nukonkuravo ne tik daugiausiai vilčių kėlusią „Hockey Punks“ ledo ritulio klubo „pandą“, bet ir amžiną savo konkurentą „žalgirinį“.
Tai buvo tik apšilimas prieš tikras kovas ant ledo. Įvairių mokyklų vaikai susirinko į Druskininkus išmėginti jėgas neįprastame įgūdžių turnyre, kuriame buvo galima laimėti olimpinio komiteto prizus ir ledo ritulio lazdas.
Vaikai dviejose amžiaus grupėse varžėsi keturiose rungtyse, o tai šiek tiek mažiau rungčių nei tikrame olimpiniame turnyre, kuriame dar yra čiuožimo ir ritulio valdymo rungtys. Dalyviai parodė sugebėjimus čiuožimo greičio, perdavimų tikslumo rungtyse ir po jų geriausieji keliavo į finalą. Finalinėse rungtyse reikėjo varžytis smūgio stiprumo ir metimų taiklumo rungtyse.
Sostinės ledo ritulio akademijos garbę gynė ir puikiai pasirodė devynmetis Laurynas Stirna, kuriam pavyko iškovoti garbingą antrąją vietą. Sveikiname SLRA žaidėją su puikiu pasirodymu!


Draugaukime Facebook'e