KVIEČIAME MERGAITES ŽAISTI LEDO RITULĮ. 700 MIN PROGRAMA.

Unknown-1

Sostinės ledo ritulio akademija kviečia mergaites žaisti ir treniruotis vienintelėje Vilniuje ledo ritulio mergaičių komandoje – „Sostinės mergaitės“. Sostinės mergaičių komanda jau debiutavo Lietuvos Pipirų turnyre ir Lietuvos U11 čempionate.

Šiais metais mūsų mergaitės varžysis ne tik su Lietuvos vaikų komandomis. Sostinės akademija kartu su „Hockey Lietuva“ pagalba užmezgė draugiškus ryšius su Latvijos mergaičių komandomis ir jau nuo šio sezono kiekvieną mėnesį varžysimės su Latvijos bendraamžėmis. Taip pat aktyviai ieškome kitų mergaičių komandų Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Ispanijoje ir net neabejojame, kad netrukus surengsime ir tarptautinį mergaičių turnyrą, kuriame Lietuvos garbę gins „Sostinės mergaičių“ komanda.

KODĖL SVARBU MERGAITĖMS ŽAISTI VIENOJE MERGAIČIŲ KOMANDOJE:

  • mergaitės, žaisdamos vienoje komandoje, yra labiau motyvuotos lankyti pasirinktą sportą ir atkakliau siekti sportinių rezultatų;
  • mergaitės vienoje komandoje turi daugiau individualaus žaidimo laiko ir taip greičiau tobulėja kaip žaidėjos;
  • mergaitės susiranda daugiau draugių ir kartu smagiai leidžia laisvalaikį;
  • mergaitės psichologiškai jaučiasi tvirčiau ir įgyją pasitikėjimą savimi. Auginame būsimas lyderes;
  • žaisdamos vienoje mergaičių komandoje, jos turi daugiau galimybių dalyvauti tarptautiniuose mergaičių projektuose.

Jei jūsų mergaitė jau išbandė ledo ritulį ir jūs norėtumėte nuo šio sezono žaisti kartu su kitomis mergaitėmis, „Sostinės mergaičių“ komandos durys jums atviros. Drąsiai skambinkite ir prisijunkite. Nesvarbu iš kokio Lietuvos miesto – aptarsime Jūsų galimybes ir perspektyvas individualiai.

KODĖL MERGAITĖMS VERTA ŽAISTI LEDO RITULĮ:

  • mes manome, kad mergaitės turi teisę rinktis. Jei mergaitė yra aktyvi ir jai patinka žaisti komandinį žaidimą, ledo ritulys yra vienas iš sportų kuris suteiks daug pozityvių emocijų;
  • ledo ritulys yra sveikas ir saugus žaidimas. Mitas, kad ledo ritulys yra pavojingas užsiėmimas vaikams;
  • jei mergaitei patiks ledo ritulys ir ji norės siekti sporto rezultatų, šiai sportininkei atsiveria galimybės žaisti Lietuvos moterų rinktinėje ir net gauti stipendiją JAV universitetuose.

AR GALI MERGAITĖS JUNGTIS PRIE KOMANDOS, JEI NEMOKA ČIUOŽTI?

Šiais metais renkame mergaites nuo 4 iki 12 metų. Galima startuoti net nemokant čiuožti. Sostinės akademija pristato naują projektą mergaitėms – „700 min. ledo ritulio programa mergaitėms“. Šį projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir tai suteikia mergaitėms galimybę išbandyti ledo ritulį nemokamai. Naujokių mergaičių grupė treniruosis pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 18.10 – 19.00 val. Pramogų arenoje.

ANKETA NEMOKAMOMS TRENIRUOTĖMS: https://www.ledoritulioakademija.lt/registracija-vaikams/

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: Dalia Katulė, info@ledoritulioakademija.lt arba +370 687 59950.