Renkame naujas vaikų ledo ritulio grupes!

2018.09.01

960x796-svajones

Sostinės ledo ritulio akademija kviečia į savo gretas vaikus nuo 4 metų – nuo tokio amžiaus galima pradėti mokyti  ledo ritulio abėcėlės.

Kaip užregistruoti vaiką į Sostinės ledo ritulio akademiją?

Sostinės ledo ritulio akademijos svetainėje užpildyti „nemokama treniruotė“ registraciją. Kai anketa užpildoma, netrukus su tėveliais susisiekia akademijos atstovai ir pakviečia į pirmą nemokamą treniruotę! Pirma treniruotė padeda tėveliams ir treneriams nuspręsti, ar vaikui tinka ledo ritulys.

Kaip dirba treneriai?

Akademijos treneriai dirba pasiskirstę komandas pagal vaikų amžių ir meistriškumą. Tačiau pradinukų treniruotėse dirba visi akademijos treneriai! Taip mes labiau pažįstame naujokus ir padedame vieni kitiems sparčiau kopti ledo ritulio pažangos laipteliais.

Kiek komandų treniruojasi akademijoje?

Akademijoje šiuo metu treniruojasi penkių amžiaus grupių – U14, U12, U11, U10 ir U8 – komandos.

Akademija pasitinka 6-ąjį sezoną!

Šiais metais Sostinės ledo ritulio akademija skaičiuos šeštus  savo veiklos metus. Norime pasidžiaugti, kad kryptingo darbo dėka tapome viena iš didžiausių ledo ritulio mokyklų Lietuvoje, kurioje kasmet sportuoja daugiau nei 150 vaikų. Visus šiuos metus siekiame tobulėti, taikyti naujausias ir pasaulyje pripažintas ugdymo metodikas, kviesti geriausius specialistus į meistriškumo stovyklas, investuoti į trenerių kompetencijas. Visa tai teigiamai atsiliepia mūsų sportininkų rezultatams. Sostinės ledo ritulio akademijos (SLRA) komandos sėkmingai dalyvauja Lietuvos ir Latvijos čempionatuose bei tarptautiniuose turnyruose.

Didžioji dalis akademijos narių ateina paprasčiausiai išmokti žaisti ledo ritulį. Akademijos trenerių dėka po kelių treniruočių daugelis vaikų savarankiškai čiuožia, o po kelių mėnesių jau turi galimybę sužaisti pirmąsias savo varžybas.

Jei nusprendėte išbandyti ledo ritulį Sostinės ledo ritulio akademijoje, prašome užpildyti anketą: http://www.ledoritulioakademija.lt/registracija-vaikams/

Jei turite klausimų, prašome rašyti arba skambinti: +370 687 59950; +370 650 48772 arba info@ledoritulioakademija.lt