SOSTINĖ 700 TAURĖ. 3 KARTŲ TURNYRAS.

slra (65)

Lapkričio 4,5,6 dienomis Vilniaus ‘Pramogų arenoje“ vyko 3 kartų ledo ritulio turnyras „Sostinė 700 taurė“. Jauniausiam dalyviui buvo vos 5 metai, o vyriasias žaidėjas visai neseniai atšventė 70 metų jubiliejų.

Pasiruošimas turnyrui vyko net kelis mėnesius. Tėveliai traukė savo ledo ritulio formas iš spintų ir atsakingai ruošėsi ledo ritulio kovoms su vaikais. Daugybė šeimynų sutiko dalyvauti ne tik varžybose, bet ir skaniausio ledo ritulio torto konkurse. Tad organizatoriams teko pasukti galvą, kol išrinko nugalėtojus.

Trijų dienų ledo ritulio varžybose dalyvavo trijų kartų atstovai, kurių bendras skaičius siekė beveik penkis šimtus dalyvių. Turnyrai vyko skirtingoms amžiaus grupės 3×3 formatu per puse aikštės. Šio formato turnyrai yra intensyvūs ir smagūs, užtikrina vienodą žaidimo laiką visiems dalyviams.

Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, kuri parėmė šį gražų ledo ritulio turnyrą.  Sostinės ledo ritulio akademijos planuose daug smagių renginių šeimai. Netrukus skelbsime naujus turnyrus ir renginius šeimai, kurias organizuosime jau 2023 metais.