Kaip skirti 2 proc. paramą SOSTINĖS LEDO RITULIO AKADEMIJAI?

2018.03.14

2proc_SLRA 18

Paskirkite 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Sostinės ledo ritulio akademijai. Tai nieko nekainuojanti Jūsų finansinė parama SOSTINĖS LEDO RITULIO AKADEMIJAI!

Prisidėkite prie kito sezono biudžeto formavimo ir Jūs, tapdami rėmėju! Jūsų paramą panaudosime trenerių kvalifikacijos kėlimui, aprangai naujokams, turnyrams ir kitiems renginiams.

Pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą, Jūs galite 2017 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti kurią nors pasirinktą organizaciją, galinčią būti paramos gavėju. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti Sostinės ledo ritulio akademijai.

 

Kartu pridedame ir prašymo pervesti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio formą, kuri jau yra pusiau užpildyta – Jums tereikės užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

Kur pristatyti užpildytą formą?

Išsirinkite Jums patogiausią būdą:

  • Pateikite ją valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu į VMI prie FM Deklaracijų tvarkymo skyrių adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai);
  • Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu (kodas FR0512 arba  suraskite „prašymas skirti paramą“), prisijungę per el. bankininkystės sistemą prie e-deklaravimo sistemos.

Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. 2 proc. paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.

 Svarbiausi duomenys pildant formą:

    • E2 laukelyje įrašykite gavėjo identifikacinį numerį – 303127949
    • E3 laukelyje įrašykite gavėjo pavadinimą – LEDORITULIOAKADEMIJA
    • E4 laukelyje įrašykite 2% arba kitą procentą
    • E5 laukelyje pažymėkite laikotarpį. Galima pažymėti, kad paramą skiriate iki 2020 m.! Vieno deklaravimo metu 2 proc. parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams. Tačiau galite pateikti tik vienerių metų laikotarpiui.


Draugaukime Facebook'e