Naujienos

Unknown

SOSTINĖ HOCKEY CUP – NAUJUOSE KAUNO LEDO RŪMUOSE

Tarptautinis ledo ritulio turnyras "Sostinė Hockey Cup 2022" šiais metais vyks rugpjūčio 25-28 d. naujuose Kauno ledo rūmuose.
1 (73)

2022 VASAROS PROGRAMA PAŽENGUSIEMS IR PRADEDANTIEMS

Sostinės vasaros programa atvira visų Lietuvos ir užsienio šalių sportininkams. Kiekvienoje stovykloje organizuojamos dv grupės: viena skirta pažengusiems sportininkams, kuriems svarbu gerinti savo formą, įgūdžius ir ruoštis sezonui; kita - visiems ledo ritulį sportuojantiems vaikams.
Unknown-1

KANADOS LEDO RITULININKŲ TRENIRAVIMO SISTEMOS

„Hockey Canada“ sertifikuotas treneris N. Phelan pasidalins savo patirtimi ir žiniomis, kaip ugdomi jaunieji ledo ritulininkai Kanadoje. Seminaro metu vyks teoriniai ir praktiniai mokymai treneriams, kurie dirba su U7, U9, U11, U13, U15 amžiaus grupės sportininkais.
BF6O1038

NEXT BESA HOCKEY CAMP IN OCTOBER 2022. REGISTRATION OPEN.

Besa has personally trained over 4,000 NHL, AHL, Minor Pro, Major Junior, Junior, High School, and A-AAA Youth Players from all over the world during his career as a professional hockey skating coach.
Unknown copy

FINIŠAVO PIRMASIS „IŠBANDYK LEDO RITULĮ“ ETAPAS

"Sostinės ledo ritulio akademija" užbaigė šių metų "Išbandyk ledo ritulį" projektą, kurio metu Vilniaus miesto ir rajono vaikai galėjo nemokamai išbandyti ledo ritulio užsiėmimus.
BF6O9737

NORIU ŽAISTI LEDO RITULĮ!

Svarbiausi klausimai ir atsakymai tiems, kurie nori treniruotis ir žaisti Sostinės ledo ritulio akademijoje.
DSC07648

NIKE – OFICIALUS SOSTINĖS LEDO RITULIO AKADEMIJOS PARTNERIS

Sostinės ledo ritulio akademija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su NIKE atstovais Lietuvoje. Nuo šio sezono Sostinės ledo ritulio akademijos komandos į ryngtynes ir turnyrus vyks su NIKE ženklo sportine spranga.
Unknown copy

„IŠBANDYK LEDO RITULĮ!“ SOSTINĖS AKADEMIJOJE!

Sostinės ledo ritulio akademija kviečia vaikus į ledo ritulio treniruotes. Registracija į nemokamus užsiėmimus jau prasidėjo.
Promo merg 960X640

KVIEČIAME MERGAITES IŠBANDYTI LEDO RITULĮ!

Sostinės ledo ritulio akademija kviečia mergaites žaisti ir treniruotis vienintelėje Lietuvoje ledo ritulio mergaičių komandoje - "Sostinės mergaitės".
Promo 960x640 3

SOSTINĖS LEDO RITULIO AKADEMIJOS 2021-2022 SEZONO PLANAI

Dėl Covid situacijos yra sudėtinga planuoti sportininkų pasiruošimą. Suprantame, kad gali tekti koreguoti planus ir atsisakyti rungtynių Latvijos vaikų čempionate. Tačiau esame paruošę ir alternatyvų planą.
Unknown-1

HC KLAIPĖDA LAIMĖJO SOSTINĖS U15 TAURĘ

Finišavo tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras "Sostinė Hockeu Cup U15". Tris dienas Vilniaus Pramogų arenoje vyko itin atkaklios ledo ritulio kovos. Keturiolikmečiai žaidėjai kovojo iš visų jėgų ir šį kartą stipriausieji - "HC Klaipėda" vaikinai.
Foto 11 960x640 x2

STARTUOJA SOSTINĖ HOCKEY CUP U15 GRUPĖ

Šiandien startavo tarptautinio vaikų ledo ritulio turnyro “Sostinė Hockey Cup 2021” U15 grupė. Penkios komandos iš Rygos, Vilniaus ir Klaipėdos varžosi dėl Sostinės taurės Vilniaus „Pramogų arenoje“.