Naujienos

Vasara 23 960x640 rugpjutis LV

2023 SOSTINĖS LEDO RITULIO VASAROS PROGRAMA

Registraciją į 2023 Sostinės vasaros ledo ritulio programą prasidėjo. Jauniesiems sportininkams paruošėme intensyvią ir smagią programą, kuri padės pasiruošti naujam ledo ritulio sezonui.
0E4A8540

NEXT BESA HOCKEY CAMP IN OCTOBER 2023. REGISTRATION OPEN.

Besa has personally trained over 4,000 NHL, AHL, Minor Pro, Major Junior, Junior, High School, and A-AAA Youth Players from all over the world during his career as a professional hockey skating coach.
0E4A5350

NEMOKAMOS LEDO RITULIO TRENIRUOTĖS VAIKAMS

Sostinės ledo ritulio akademija kviečia vaikus į nemokamas ledo ritulio treniruotes! Viena iš didžiausių ledo ritulio mokyklų Lietuvoje Jums pasiūlys kvalifikuotus ir ambicingus trenerius, pozityvią aplinką, išmokys čiuožti, žaisti ledo ritulį ir suteiks galimybę patekti į pagrindines komandas bei savo sugebėjimus demonstuoti nacionaliniuose ir tarptautiniuose turnyruose.
slra (46)

ŠEIMYNINĖ TRENIRUOTĖ SUKVIETĖ VAIKUS IR TĖVELIUS ANT LEDO

Kovo 4 dieną Vilniaus 'Pramogų arenoje" vyko Sostinės šeimyninė treniruotė, į kurią sugužėjo ne tik jaunieji ledo ritulininkai, bet ir jų tėveliai. Susirinko 35 dalyviai ant ledo ir didžiulis būrys sirgalių balkone.
2022-08-27 13-56-27 - 1405

SOSTINĖ SURENGĖ DIDŽIAUSIĄ LEDO RITULIO TURNYRĄ LIETUVOJE

2022 rugpjūčio 25 - 28 dienomis Kauno ledo rūmuose įvyko antrasis tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras "Sostinė Hockey Cup 2022". Tai buvo didžiausias iki šiol Lietuvoje organizuotas tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras, kuriame dalyvavo 16 ledo ritulio komandų ir daugiau nei 280 žaidėjų iš Latvijos, Danijos, Slovakijos ir Lietuvos.
Unknown-1

KVIEČIAME MERGAITES ŽAISTI LEDO RITULĮ. 700 MIN PROGRAMA.

Sostinės ledo ritulio akademija kviečia mergaites žaisti ir treniruotis vienintelėje Vilniuje ledo ritulio mergaičių komandoje – „Sostinės mergaitės“. Sostinės mergaičių komanda jau debiutavo Lietuvos Pipirų turnyre ir Lietuvos U11 čempionate.
Unknown copy

„IŠBANDYK LEDO RITULĮ“ TĘSIASI. NEMOKAMOS TRENIRUOTĖS.

Sostinės ledo ritulio akademija kviečia vaikus į nemokamas ledo ritulio treniruotes. "Išbandyk ledo ritulį" startuoja balandžio mėnesį ir tęsis rugsėjį. Tolimesni etapai bus skelbiami vėliau.
2022-08-27 12-24-41 - 0395

PAAUGLIŲ LEDO RITULYS VILNIUJE

Siekiant didinti ledo ritulio prieinamumą moksleiviams SOSTINES LEDO RITULIO AKADEMIJA organizuoja projektą "Paauglių ledo ritulys Vilniaus mieste". Šio projekto tikslas suteikti reikalingas ledo ritulio priemones vaikams, kurie reguliariai lanko treniruotes ir žaidžia Sostinės komandose Lietuvos ar užsienio turnyruose.
slra (65)

SOSTINĖ 700 TAURĖ. 3 KARTŲ TURNYRAS.

Lapkričio 4,5,6 dienomis Vilniaus 'Pramogų arenoje" vyko 3 kartų ledo ritulio turnyras "Sostinė 700 taurė". Jauniausiam dalyviui buvo vos 5 metai, o vyriasias žaidėjas visai neseniai atšventė 70 metų jubiliejų.
Unknown

SOSTINĖ HOCKEY CUP – NAUJUOSE KAUNO LEDO RŪMUOSE

Tarptautinis ledo ritulio turnyras "Sostinė Hockey Cup 2022" šiais metais vyks rugpjūčio 25-28 d. naujuose Kauno ledo rūmuose.
image00036

SPORTO SEMINARAS SOSTINĖS LEDO RITULIO ŠEIMAI

Kartu su Sporto rėmimo fondu pradėjome edukacinių seminarų ciklą sportuojančių vaikų tėveliams ir kitiems šeimos nariams. Gegužės 31 dieną Vilniaus "Pramogų arenoje" vyko pirmasis edukacinis seminaras tėveliams.
1 (39)

ŠEIMYNINĖ TRENIRUOTĖ UŽBAIGĖ LEDO RITULIO SEZONĄ

Gegužės 30 dieną Vilniaus 'Pramogų arenoje" vyko didelė ir graži šventė, į kurią sugužėjo ne tik jaunieji ledo ritulininkai, bet ir jų tėveliai. Šeimyninėje treniruotėje dalyvavo daugiau nei šešiasdešimt dalyvių.