KVIEČIAME MERGAITES IŠBANDYTI LEDO RITULĮ SOSTINĖS MERGAIČIŲ KOMANDOJE

JK4A5737

Kviečiame mergaites išbandyti ledo ritulį Sostinės mergaičių ledo ritulio komandoje. Mes esame vienintelė Lietuvoje akademija, kurioje treniruojasi net 40 mergaičių nuo 4 iki 15 metų. Šiais metais mūsų mergaičių komanda dalyvaus Lietuvos U13 čempionate, 3×3 Baltijos merginų U13 lygoje. Geriausios mergaitės debiutuos Lietuvos U18 merginų rinktinėje, kuri varžysis su latvėmis ir estėmis Baltijos merginų lygoje. Sostinės mergaičių U13 komandą treniruoja Mauras Baltrukonis, kuris yra ir Lietuvos moterų rinktinės vyr. treneris.

KODĖL SVARBU MERGAITĖMS ŽAISTI VIENOJE MERGAIČIŲ KOMANDOJE:

  • mergaitės, žaisdamos vienoje komandoje, yra labiau motyvuotos lankyti pasirinktą sportą ir atkakliau siekti sportinių rezultatų;
  • mergaitės susiranda daugiau draugių ir kartu smagiai leidžia laisvalaikį;
  • mergaitės psichologiškai jaučiasi tvirčiau ir įgyją pasitikėjimą savimi. Auginame būsimas lyderes;
  • žaisdamos vienoje mergaičių komandoje, jos turi daugiau galimybių dalyvauti tarptautiniuose mergaičių projektuose.

Jei jūsų mergaitė jau išbandė ledo ritulį ir jūs norėtumėte nuo šio sezono žaisti kartu su kitomis mergaitėmis, „Sostinės mergaičių“ komandos durys jums atviros. Drąsiai skambinkite ir prisijunkite. Nesvarbu iš kokio Lietuvos miesto – aptarsime Jūsų galimybes ir perspektyvas individualiai.

KODĖL MERGAITĖMS VERTA ŽAISTI LEDO RITULĮ:

  • mes manome, kad mergaitės turi teisę rinktis. Jei mergaitė yra aktyvi ir jai patinka žaisti komandinį žaidimą, ledo ritulys yra vienas iš sportų kuris suteiks daug pozityvių emocijų;
  • ledo ritulys yra sveikas ir saugus žaidimas. Mitas, kad ledo ritulys yra pavojingas užsiėmimas vaikams;
  • jei mergaitei patiks ledo ritulys ir ji norės siekti sporto rezultatų, šiai sportininkei atsiveria galimybės žaisti Lietuvos moterų rinktinėje ir net gauti stipendiją JAV universitetuose.

AR GALI MERGAITĖS JUNGTIS PRIE KOMANDOS, JEI NEMOKA ČIUOŽTI?

Šiais metais renkame mergaites nuo 4 iki 12 metų. Galima startuoti net nemokant čiuožti. Naujokių mergaičių grupė treniruosis pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 18.10 – 19.00 val. Pramogų arenoje.

ANKETA NEMOKAMOMS TRENIRUOTĖMS: https://www.ledoritulioakademija.lt/registracija-vaikams/

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: Dalia Katulė, info@ledoritulioakademija.lt arba +370 687 59950.