PAAUGLIŲ LEDO RITULYS VILNIUJE

2022-08-27 12-24-41 - 0395

Siekiant didinti ledo ritulio prieinamumą moksleiviams SOSTINES LEDO RITULIO AKADEMIJA organizuoja projektą „Paauglių ledo ritulys Vilniaus mieste“. Šio projekto tikslas suteikti reikalingas ledo ritulio priemones vaikams, kurie reguliariai lanko treniruotes ir žaidžia Sostinės komandose Lietuvos ar užsienio turnyruose.

Kartu su Vilniaus miesto savivaldybės pagalba įsigijome 50 vnt ledo ritulio lazdų, 25 vnt ledo ritulio pačiūžų, 25 vnt ledo ritulio kojų šarvų.

Mes siekiame, kad vaikai, kurie lanko ledo ritulio treniruotes, išliktų sporte sulaukę paaugliško amžiaus 12 -16 metų. Būtent paauglystėje vaikai linkę atsisakyti sporto ir mes pastebime ženklų jaunuolių skaičiaus mažėjimą vyresnėse ledo ritulio grupėse.

Paauglių ledo ritulio plėtra Vilniaus mieste taip pat:

– skatina moksleivių fizinį aktyvumą ir prisideda prie 2021-2030 Lietuvos Respublikos sporto plėtros programos vienos iš problemų sprendimo  – padidinti vaikų, dalyvaujančių fizinį aktyvumą skatinančiose veiklose, dalį;

– didina sporto dalyvių įsitraukimą į sveiką gyvenseną. Kuo ilgiau vaikai išlieka sporte, tuo didesnė tikimybė, kad jie sportuos ir suaugę. Ypač svarbu sudarytu sąlygas sportuoti paaugliams, nes jie linkę atsisakyti sporto šiame amžiuje.

– skatina Vilniaus visuomenę aktyviai sportuoti. Sportuojant vaikams, prie jų dažnai prisijungia ir kiti jų šeimos nariai. Įsijungia skirtingos kartos.

Paauglių ledo ritulys yra tęstinis projektas. Ankstesniuose projektuose kvietėme naujus vaikus išbandyti ledo ritulį nemokamai, o dabar ne tik tęsiame gerąją praktiką, bet ir stengiamės ją išplėsti. Mūsų artimiausi projektai siekia motyvuoti vaikus kuo ilgiau sportuoti.